Si i humbi Linda Hakaj 65 kilogramë? (VIDEO)

By

Linda Hakaj ka humbur plot 65 kilogramë.

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare ka folur në një intervistë për Prive duke treguar se si i humbi ato.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë dhe do të kuptoni se çfarë bëri artistja për të rënë në peshë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm