Si i dhanë fund Camila Cabello dhe Shawn Mendes lidhjes së tyre?

By

Camila Cabello mund të mos jetë më e dashura e Shawn Mendes, por ajo është ende shoqja e tij.

Një burim i afërt me Camila Cabello tregon ekskluzivisht për E! News se Shawn “inicoi bisedën” me Camila për ndarjen javën e kaluar. Dhe ndërsa burimi e përshkruan Cabello si “shumë të mërzitur për ndarjen”, ata theksojnë se ajo “u pajtua” se ishte për të mirën.

“Ishte vërtet e vështirë për disa ditë, por ajo ka kaluar shumë kohë me miqtë dhe është e zënë”, thotë burimi i brendshëm. “Ajo ka një sistem të madh mbështetjeje dhe po ndihet mirë tani”.

Sado e vështirë të ketë qenë, burimi thotë se Camila dhe Shawn janë “ende në komunikim dhe duan të jenë miq”, duke shtuar se “nuk ishte aspak një ndarje e keqe”.

Sipas burimit të brendshëm, romanca e tyre thjesht dështoi: “Marrëdhënia po bëhej e ndenjur dhe e vetëkënaqur dhe ata vendosën që më mirë të ishin miq”.

Dyshja e bënë të qartë se ata po i jepnin fund lidhjes së tyre 2 vjeçare, kur postuan deklarata të ngjashme në Stories përkatëse në Instagram të mërkurën, më 17 nëntor.

“Hej djema, ne kemi vendosur t’i japim fund lidhjes sonë romantike, por dashuria jonë për njëri-tjetrin si njerëz është më e fortë se kurrë”, kanë shkruar këngëtarët. “Ne e filluam lidhjen si miqtë më të mirë dhe do të vazhdojmë të jemi miqtë më të mirë”.

Artikuj të ngjashëm