Si fshehu Loredana shtatzëninë e saj nga vëmendja e publikut?

By

Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me karrierën dhe jetën e saj personale.

Në momentin që ajo po depërtonte më hov të madh në industrinë e muzikës ajo kuptoi se kishte mbeti shatzënë me partnerin e saj asokohe Mozzik.

Ajo tha që përvec se një gëzim tejet i madh, filloi të jetë problematike sa i përket familjes së saj.

Kush e morri vesh i pari për shtatzëninë e saj, si e pritën familja dhe si ajo e fshehu nga menaxhmenti i saj, rrëfehet Loredana në këtë intervsitë ekskluzive.

Ndiqni intervistën e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm