Si filloi historia e Teuta Selimit me burrin e saj?

By

Teuta Selimi ishte e ftuara e radhës këtë javë në ‘5 Data’ në Prive.

Ajo na rrëfeu datat më të rëndësishme të jetës së saj, si dhe u kthye pas në kohë për të na rrëfyer njohjen me burrin e saj.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm