Si është dukur Dhurata e vogël?! (Foto)

By

Përderisa shumë këngëtarë fshehin fotografi dhe video nga e kaluara, ka të tjerë që kanë publikuar imazhe nga fëmijëria e tyre.

Këtë gjë ka bërë edhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj, e cila përmes instagramit ka prezantuar veten kur ishte e ‘vockël’.
Përpos një fotografie ku shihet këngëtarja, Ahmetaj ka publikuar edhe portretin e familjes së saj në vitin 1996 si dhe një foto me shoqërinë kur ishte e vogël.

Në planin muzikor, pritet që shumë shpejt Dhurata Ahmetaj të vij me një bashkëpunim./Prive.al

dhurata dhurata a

Artikuj të ngjashëm