Si është bashkëshorti i saj si baba? Gresa flet hapur

By

Gjashtë muajt e fundit kanë qenë më të mirët për Gresa Behlulin.

Ajo u bë nënë për herë të parë dhe në jetë erdhi një djalë.

Këngëtarja dalëngadalë po i rikthehet ritmit të dikurshëm dhe erdhi në një intervistë ekskluzive për Prive.

Ndër të tjerash ajo foli edhe bashkëshortin e saj Lulin, dhe si është ai si një baba.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm