Si erdhi bashkëpunimi nga Ermali dhe Butrinti? (VIDEO)

By

Ri-përpunimi i këngës “Për një dashuri” nga Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri, është mirëpritur jashtëzakonisht mirë nga fansat e të dy artistëve.

Projekti i shoqëruar me videoklip ka arritur milionin e parë në YouTube për vetëm një ditë duke vërtetuar se kënga është bërë hit.

Por, si erdhi deri tek ky bashkëpunim.

Për këtë, flet Ermali të shtunën në Prive duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm