Si e zë mesnata Marinën? (FOTO)

By

Ka tash e një kohë që Marina Vjollca ka hyrë në një pushim të tejzgjatur.

Në rrethana paraprake, ky muaj do ishte intenziv për bukuroshen si ish prezantuese sporti por pas kalimit në Klan, gjërat kanë ndryshuar.

Me mbarimin e sezonit të ‘C’est la vie’, Vjollca ka mbetur pa ndonjë angazhim dhe si rrjedhojë, kohën e lirë e ka me bollëk.

Verën, prezantuesja bukuroshe po e kalon nëpër pushime.

Një foto e fundit e publikuar pas mesnatës ka treguar se si e zë kjo periudhë Marinën, me grim e veshje ekstravagante.

‘Natën e mirë’ – shprehet në postimin e bërë Vjollca. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm