Si e uroi Adriana Matoshi nënën e saj për ditëlindje? (FOTO)

By

Sot në shtëpinë e aktores së njohur Adriana Matoshi ka festë!

Nëna e aktores dhe njëherësh deputetes së Kuvendit të Kosovës sot feston ditëlindjen.

Duke ndarë një fotografi së bashku me të ëmën, Adriana uroi të shtrenjtën e saj në këtë ditë të veçantë për të.

“Emri yt i shkurtë është Mam, ndërsa i gjati është Mam Mam Mam Mam Mam. Rrnofsh qaq sa herë n’ditje t’përmenet emni e të thirrim, nana jem e bukura jem. Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime dhe e fmive t’mi, ti je mami jonë e na jemi shume të lumtur që ti ama bash ti je qajo pasunia, qaj thesari që njerëzit e lypin dikah tjetër e secili e ka në shpi. T’paçim ton jetën dashnia e krejtve. Rrnofsh 100 kshtu e fortë e me plot vullnet për jetë”.
Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm