Si e quan i biri, Alma Bektashin ?!

By

Jemi familjarizuar me të në ekran tash e pesë vite falë pjesëmarrjes në spektaklin e talentëve ‘The Voice’.

Por, një kohë e gjatë ka kaluar prej momentit të fundit kur Alma Bektashi ka sjellur një projekt muzikor.

Për planet në karrierë dhe jo vetëm, Alma do të flas këtë të Shtunë për Prive në intervistën dhënë gazetarit Artan Telakut.

Këngëtarja do të tregoj mes tjerash edhe se si erdhi deri tek pjesëmarrja në ‘The Voice’ dhe përse djali i saj e quan atë ‘pak të çmendur’.

Rrëfimin e Alma Bektashit e cila gjithashtu flet edhe pak për aspektin e jetës private, mund ta ndiqni të Shtunën me fillim nga ora 19:00. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm