Si e mësoi turqishten? Arbnore Ademaj zbulon të pathënat

By

Prej një jave gati tashmë, Arbnore Ademaj debutoi në tregun e serialeve turke.

View this post on Instagram

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj)

Me një rol në një nga serialet që transmetohet në Kanal D, ish-Missi po realizon ëndrrën e saj e cila duket të jetë vetëm në fillimet e fillimit.

Për të, ajo ka ndarë me ndjekësit detaje duke shuar kurreshtjen e madhe dhe pyetjet e shumta.

Mes tjerash, në Instagram, Arbnora ka treguar se turqishten e ka mësuar në një kurs intenziv për dy muaj de është në perfeksionim e sipër.

No description available.

Gjithashtu, ish-Miss Kosova ka zbuluar se ka të tjera plane e tjetër serial në të cilin do ketë një rol. /Pive.al

 

No description available.

Artikuj të ngjashëm