Si e kuptoi Adelina Tahiri që bashkëshortin e kishte shumë të pasur?

By

Ajo edhe në emisionin Prive e rrëfeu se nuk e kishte ditur që bashkëshorti i saj, ishte aq i pasur.

Derisa kishte nisur takimet romantike me të, Adelina Tahiri nuk e dinte se ai ishte milioner dhe mendonte se Serjozha Markov ishte një njeri i thjeshtë.

Këtë ajo e shpjegoi gjerë e gjatë në emisionin Xing me Ermalin në TV Klan, ku për njëzet minuta tregoi se si ishte takuar me të dhe si kishte rënë në dashuri.

Adelina e kishte kuptuar se sa i pasur ishte bashkëshorti i saj kur ishin bashkë në një udhëtim në Vjenë!

Ndiqeni në intervistën më poshtë:

Artikuj të ngjashëm