Si e kujtojnë Dr. Florin, një vit pas ndarjes nga jeta miqtë e tij (Video)

By

17 nëntori shënoi një vit nga ndarja e parakohshme nga jeta e artistit Dr. Flori.

Në këtë datë u transmetua jeta e tij e përkthyer në shiritin filmik të dokumentarit.

Përpos kësaj miqtë e tij përmes rrjeteve sociale por edhe në Prive treguan se si ishte një vit pa të.

Aurela dhe Landi treguan që mungesa për të vazhdon të jetë e madhe teksa miku i tij Dj Sardi e kujtoi përmes këngës që ai ka dashur më shumë, ‘Në mundesh’ të cilën e zgjodhi si kolonë zanore në spektaklin që po merr pjesë.

Në materialin e mëposhtëm mund ta kuptoni se si u kujtua Dr. Flori një vit pas ndarjes nga jeta.

Artikuj të ngjashëm