SI E KOMPLIMENTON VETEN ALBANA OSMANI?!

By

Prezantuesja shqiptare Albana Osmani ka publikuar një fotografi nga eventi i mbrëmshëm ku ka qenë prezente.

Me një fustan të hapur dhe mjaft seksi ka shfaqur Osmani shumë joshëse.

E para se të tjerët ta komentojnë ka vendosur që ti thotë vetes disa fjalë.

“Një koment e kam për veten : OOOOO vallaj po t’du shummmm je yll bre çka tka bo nona kaq t’mirë hee ku-ku ! Krejt po t’du .! Je yll je dritë je kaq njeri i mirë o Zot i madh na ruj ku je ! Aq sa sdi vallaj kush ka fitu nobel nana jote që tka bo a Nona Terez! Krej engjull ! Po shkëlqen si ylli ma i madh , ke dal pak cullak qaty n’kraharor po qeshtu o puna tash kan ik ato koh’ spo di mo’ çka me shtu . Tmorshin tkeqen se je Zoj e rond ,ski nevoj për kurrgjo n’bot ! Tmartë tkeqen Fotoshopi e Beyonce me gjith shoqni! Kadal nji herë shuj brehh mer frymë.. qashtu shkrepeeeeee .  Po ta bëj dhe nji llajk ne fund direkt , po t’llovi vallaj po shume -shume eeeee ! – është komenti i saj në instagram.

Teksa e ka përfunduar me shkrimini duajeni veten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm