Si e ka nisur javën Anxhelina Hadergjonaj?

By

Ajo është vajza e këngëtares së famshme shqiptare Albërie Hadërgjonaj, nga e cila ka trashëguar jo vetëm talentin, por edhe bukurinë.

Është fjala për Anxhelina Hadërgjonaj e cila filloi të merret me muzikë qysh në moshë të re.

Për momentin ajo jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku e shohim të përfshirë mjaft shumë në një stil jetese luksoz.

Aktive e gjejmë edhe nëpër rrjetet sociale veçanërisht në Instagram ku vazhdimisht ndanë me fansat momente nga jeta ,shfaq edhe talentin e saj në vallëzim e duke mos lënë anash as linjat “Hot”. Në fotografinë e fundit të postuar bukuroshja lë të kuptojë që ka nisur javën mjaft energjike duke u shfaqur me një pamje të mahnitshme të fytyrës dhe linjave të trupit./prive.al/

Artikuj të ngjashëm