Si e befasoi Sinani, Andrrën për ditëlindje ?! (FOTO)

By

I pamë duke bërë blerjet për djalin e tyre që pritet të vij në jetë së shpejti por çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani nuk po lënë anash as zhvillime të tjera.

Këngëtari është treguar shumë romantik sonte kur ka befasuar bashkëshorten e tij me rastin e ditëlindjes.

Një tortë nën markën CHANEL ishte befasia të cilën Sinani e ka ndarë në rrjete sociale teksa nuk dihen dhuratat tjera që ai ka menduar për bashkëshorten.

Edhe 100 për Andrrën! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm