Si duket Angela Peristeri në një ditë pa grim?! (FOTO)

By

Jemi mësuar t’i  shohim vazhdimisht me imazh të kuruar por duket se ka edhe artistë shqiptarë që se kanë problem të shfaqen pa filtrat e Instagram-it dhe grimin e tepruar.

Në këtë grup hyn edhe Anxhela Peristeri, fituesja e edicionit të fundit të festivalit ‘Kënga Magjike’.

Në një të dielë relaksuese dhe pa impenjime, ajo ka zgjedhur të shijojë kafen në një ditë të dielë pa pikë grimi.

Se si duket në këtë formë këngëtarja, e tregon fotoja e mëposhtme. /prive.al

@faceologytirana #nofilter#nomakeup #softskin#forever20❤️

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Artikuj të ngjashëm