Si dukeshin Meda e Shpati vite më parë?!

By

Edhe në 2017-tën ata vazhdojnë që të jenë këngëtarë të pëlqyer nga publiku shqiptar me hite të shumta.

Por, nga koha e fillimeve të Medës dhe Shpat Kasapit kanë kaluar mjaft vite, aq sa që dy këngëtarët të fillojnë të ndihen ‘të vjetër’.

Në këtë formë është ndjerë sot Shpati i cili ka nxjerrë nga arkivat një foto të mëhershme me Medën nën mbishkrimin: ‘Me jaranin, Medën kur ishim të ri’.

Ndonëse mund të ketë kaluar një dekadë nga momenti kur kjo foto është shkrepur, djemtë definitivisht mund të themi se e kanë mbajtur veten mirë dhe nuk kanë ndryshuar shumë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm