SI DUKEJ KIDA PARA 2 VITESH!

By

Kida është njëra ndër artistet më të dashura të momentit dhe ndiqet nga shumë të rinjë. Nuk ka shumë kohë që u shfaq në skenën muzikore por, përkundër këtij fakti arriti të bëj “Boom” qysh në paraqitjet e saj të para.
Shtrohet pyetja si është dukur ajo para dy vitesh para se të ishte një person i famshëm publik? Se sa ka ndryshuar Kida gjatë kësaj periudhe kohore Prive.al ju sjellë disa fotografi të këngëtares të shkëputura nga një fotosesion. /Prive.al/.

kida2

kida1

Artikuj të ngjashëm