SI DUHET TË JETË ‘PRINCI’ I KIDËS?!

By

Orhidea Latifi është emri që surprizoi diskografine dhe gjithë publikun shqiptar. Çdo këngë vjen ndryshe duke u kthyer në hite brenda pak dite. Të shtunën që lamë pas Kida publikoi edhe videoklipin e katërt.

‘Boni zo’ bëri shumë zhurmë dhe u bë pjesë e shumë listave muzikore

Muzika e Latifit është e njohur nga të gjithë por ana e saj private dhe jeta përtej muzikës është akoma e fshehur.

Sot kemi vendosur ta rikthejm Kidën pas në kohë.

Fotografitë janë mënyra më e sigurtë që një moment të lë gjurmë, e përmes tyre të shpalos disa kujtime nga fëmijëria.

Përpos  fotografive edhe shoqet rrëfejnë  disa sekrete. Të gjithë pyesim se kush është mashkulli që i ka marrë zemrën Orhidea Latifit. E përgjigjja është që për momentin nuk është në lidhje por shoqet zbulojnë se si i pëlqejnë meshkujt Kidës./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm