Si duhet ta trajtoni bashkëshorten? Merrni shënime nga Gjiko

By

Një nga çiftet më simpatike të industrisë sonë padyshim janë Gjiko dhe Elita Rudi.

Prindër krenarë të dy fëmijëve – Zëri dhe Bota – ata asnjëherë nuk harrojnë se sa i rëndësishëm është edhe raporti i tyre si bashkëshortë.

Çifti po jetojnë ditët më të bukura të jetës së tyre, dhe Elita ashtu si në ditën e parë po llastohet pafund nga Gjiko.

Së fundmi, reperi publikoi një video ku në objektiv ka Elitën e cila shihet duke ngrënë diçka. Në anën tjetër, Gjiko po e ndjek me një gotë ujë në rast se atë e merr etja. Dhe jo vetëm kaq, në dorë ka edhe një pecetë në rast se gruas së tij i duhet.

Pra, merrni shënime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm