Si do veprojë Elinel pasi Drake ia vodhi këngën? (VIDEO)

By

Javën e kaluar, mediat rozë u morën me lajmin se Drake ia vodhi një këngë reperit shqiptar, Elinel.

Artisti kanadez më 29 qershor lëshoi albumin e ri brend të cilit është një këngë me titull ‘Can’t take a joke’ që ngjason krejtësisht me atë të Elinel me titull ‘Bullet’.

Për të folur rreth kësaj, Elinel ishte mysafir në emisionin NIN në Klan Kosova, ku tregoi edhe disa gjëra të tjera, si dhe si do veprojë pasi Drake ia mori këngën.

Ndiqeni videon e mëposhtme e cila ka shumë përgjigje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm