SI DO TË TITULLOHET KËNGA E RE E ENCËS?!

By

Enca Haxhia është duke punuar në këngën e saj të re që do të lançohet për muajt e nxehtë.

E teksa të gjithë po presin këtë projekt, këngëtarja ka dhënë disa indikacione se si mund të titullohet ky prodhim muzikor.

Tre shenja i ka bashkangjitur fotografisë së publikuar, ndal, thikë me pirun dhe një yll, shkrimi vazhdon “titulli i këngës së re, gjeje”.

Ndjekësit kanë bërë disa aludime si: Don’t Eat Star (Mos e ha yllin), Stop Eating Stars (Ndalo së ngrëni yjet), No food star (Jo ushqim për yje), Ta ha yllin e shumë ide të tjera.

Mirëpo të shumtë kanë qenë ata që kanë menduar se kënga do mbaj emrin “Gjeje” e madje i kanë shtuar edhe Noizyn si bashkëpunim./Prive.al

enca

Artikuj të ngjashëm