Si do të tingëlloj kënga e Encës (Video)?

By

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në instagram një pjesë të shkurtër nga projekti i saj i ri që do të publikohet këtë javë.

‘Call me Goddess’ do titullohet ky klip, emrin e të cilit e zbuloi Prive para disa javësh.

Në të Enca shfaqet shumë seksi e për të shuar kureshtjen apo për të shtuar më shumë, Haxhia ka publikuar disa sekonda nga projekti i saj i ri.

Enca ka deklaruar se publiku do ta dashuroj punën e saj të re. Kënga është punuar nga Elgit Doda dhe është në zhanrin DanceHall./Prive.al

Artikuj të ngjashëm