Si do të quhet biznesi i Getit dhe Marinës? (VIDEO)

By

Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi, po hapin një biznes të përbashkët.

Prive ka mësuar se bëhet fjalë për shitje të rrobave me pakicë.

Në videon më poshtë kuptoni se si do të quhet ky biznes dhe disa detaje të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm