Si do të duket Adelina në klipin e ri?! (Foto)

By

Adelina Berisha këtë verë solli projektin ‘Jo Mo’ nën firmën e Max Production.

Sipas disa informacioneve që janë publikuar më herët është thënë se Adelina është nën menaxhimin e Max, por mesa duket nuk ka shkuar dhe aq larg ky bashkëpunim.

Berisha ka nisur punë për projektin e ri me një produksion tjetër.

Prive ka siguruar një fotografi nga prapaskenat e klipit që po punohet nga Entermedia./Prive.al

adelina berisha

Artikuj të ngjashëm