“Si dje” nga Cozman?!

By

Është përmendur për bashkëpunime gjatë gjithë kohës por sikurse e dashura e tij po mendon që këtë herë të vij vetëm.

Ky do të jetë debutimi i tij i parë si solo artist pas disa dueteve të suksesshme që solli.

Kënga mban emrin ‘Si dje’ dhe është punuar nga Kico. Ylber Abdullahu ka qenë mjaft i përmendur në shtyp për rastin me lëndë narkotike por që ai nuk ka deklaruar.

Muzika duket të jetë edhe përgjigjja e Cozyt për lajmet e fundit./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm