Si asnjëherë tjetër, Noizy hapë dyert e perandorisë së tij!

By

Noizy në një intervistë ekskluzive për Prive ka hapur dyert e shtëpisë dhe bizneseve të tij.

Në një material si asnjëherë më parë, reperi ka zbuluar përditshmërinë  e tij.

Të plotë ndiqeni më poshtë

 

Artikuj të ngjashëm