Si arriti Agon Myftari që të bëhej viral me filtra të Snapchat-it?

By

Agon Myftari është një tjetër personazh, që dëshmon se sa e gjerë është përdorshmëria e opsioneve në rrjete sociale, në rastin e tij në Snapchat.

Me një emër personazhi, një histori prapa tij dhe një filtër Snapchat-i, ai arriti të bëhej viral në përiudhën e izolimit, ku shumë ndjekës gjetën argëtim.

Agon Myftari me profesion është regjisor dhe videot e tij amatore që ironizonin dhe satirizonin situatën dhe fenomenet shoqërore u bënë virale ngado nëpër rrjete sociale.

I ftuar në Prive, Agon Myftari vjen në një intervistë për të na folur më shumë rreth materialeve që lansoi dhe vazhdon të lansojë në rrjete sociale.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm