Shyhretja me gjithë familjen, shkëlqen në setin profesional fotografik

By

Janë pa dyshim një prej familjeve më të komentuara në shoubizin shqiptar.

E për një familje e tillë, aq shumë e pëlqyer dhe e ndjekur nëpër rrjete sociale, rendi e do që të të shfaqet me imazh të kuruar për rrjete sociale.

Fjala është për familjen e këngëtares Shyhrete Behluli që ka realizuar një set fotografik, me fokus, princin e vogël të familjen – Matinin.

Vetë Shyhretja, vajzat, Learta por mbi të gjitha nipi shkëlqejnë në imazhet e ndara që kanë grumbulluar shumë pëlqime e komente me fjalë dashamirëse. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm