Shyhretja e ‘kall’ atmosferën me bijën dhe rejën (VIDEO)

By

Tashmë kemi hyrë në muajin Shtator kur edhe reduktohen në masë të madhe dasmat e mbrëmjet muzikore për këngëtaret shqiptarë.

Por, për Shyhrete Behlulin, ahengjet në të cilat është e ftuar në rolin e mysafires nuk janë ndalur.

Këngëtarja e njohur mbrëmjen që lamë pas me vajzën Engjëllushen dhe rejën Leartën duket ta ketë djegur atmosferën në një prej ahengjeve ku ka marrë pjesë.

Video e mëposhtme flet vetë… /prive.al

View this post on Instagram

All about wedding mode 💃🏼 @miamatin_official

A post shared by MIA MATIN (@miamatin_official) on

Artikuj të ngjashëm