Shyhretja dhe Engjëllusha sërish në bashkëpunim (VIDEO)

By

Pas disa dueteve të suksesshme, Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu kanë vendosur që sërish të sjellin një projekt bashkë.

Nënë e bijë së shpejti sjellin një këngë e cila do të jetë tejet ritmike.

Të gjitha detajet rreth projektit i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm