Shyhrete Behluli zbulon një lajm të mirë për fansat e saj (FOTO)

By

Në mesin e shumë këngëve solo e bashkëpunime që pritet të publikohen brenda këtij muaji, bënë pjesë edhe ai i këngëtares së muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Lajmi u bë i ditur përmes një fotografie të postuar në instastory të saj në të cilën etiketoi vizionin Libonia dhe produksionin EMF që po kujdeset për klipin.

“Së shpejti klipi i ri”, shkroi Shyhretja nën foto ku duket një zonjë në të zeza…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm