Shyhrete Behluli e Gold Ag po ziejnë diçka!

By

Sollën kohë më parë bashkë një këngë që ia kushtuan qenies më të mirë në botë, Nënës.

Por duket se në mres këngëtares Shyhrete Behluli dhe reperit Gold AG, nuk do të jetë ajo këngë e fundit.

Të paktën këto indicie ka dhënë reperi, i cili në profilin e tij në Instagram, ka publikuar një fotografi të këngëtares duke performuar.

Dueti i tyre i cili solli shumë sukses për ta, mund të jetë i pari por ndoshta jo edhe i fundit.

Ngase Gold AG, shkruan ‘vjen së shpejti’, përshkrim që në njëfarë mënyre tregon se po sjellin dicka. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm