Shyhrete Behluli dhe Gold Ag iu këndojnë gjysheve (VIDEO)

By

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag publikuan duetin e ri.

Kjo këngë quhet ‘Përhajr Gjyshe’ dhe vjen së bashku me videoklip.

Ky projekt muzikor vjen pas disa bashkëpunimeve shumë të suksesshme mes tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm