Shumë vjet më parë: Adelina Ismaili dukej si një diva në këtë klip (VIDEO)

By

Adelina Ismaili ka bërë një kthesë të madhe në muzikën shqiptare, duke shfaqur guximin e një gruaje për të qenë e lirë me pamjen e mendimet e saj, në një kohë kur vajzat e gratë kosovare ishin të shtypura.

Askush s’do t’i harrojë paraqitjet e saja publike me veshje kontraverse, duke mos marrë parasysh asnjëherë komentet e të tjerëve.

Ismaili shpejt e fitoi dashurinë e publikut, të cilën e gëzon edhe tash.

Prive ju sjellë njërin ndër klipet më të bukura të këngëtares, në të cilin ajo duket si një divë e vërtetë dhe super seksi.

Kënga “Sonte”, është një projekt i realizuar shumë vjet më parë, dhe qysh atëherë ajo shfaqte një tjetër stil të të kënduarit e dukjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm