Shumë vjet larg muzikës: Reperi shqiptar rikthehet në skenë?!

By

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar artistikisht për të…

Shumë vjet më parë, reperi shqiptar solli hite të njëpasnjëshme të cilat edhe sot kanë po të njëjtën dëshirë për t’u dëgjuar.

Por, sipas shumë postimeve të fundit të bëra në Instagramin e tij, DA GHOST, po rikthehet!!!

Reperi ka kohë që po publikon fotografi në instastory me një emër ‘#NNNQ’, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër.

Gjasat janë të mëdha që Fatoni ka vendosur t’i rikthehet skenës me projekte të reja pas shumë kohësh pauzë.

Kujtojmë që artisti është i martuar dhe është bërë baba./Prive.al

Artikuj të ngjashëm