‘Shumë pis’  thyen rekorde?! (Video)

By

Është publikuar bashkëpunimi i parë i Era Istrefit. ‘Shumë pis’ e cila erdhi në duet me reperin Ledri Vula është vërshuar nga klikimet në YouTube.

Për vetëm 13 orë nga publikimi ajo ka arritur shifrën e 200 mijë shikimeve.

‘Shumë pis’ në muzikë është punuar nga Big Bang dhe Stash, e ndërsa teksti nga Era, Ledri dhe Bim Bimma./Prive.al

Artikuj të ngjashëm