Shtyhet koncerti i Capital T që do mbahej nesër

By

Parapregatitjet e koncertit madhështor të Capital T që do mbahet në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë kanë filluar javë më parë dhe është bërë një investim i madh.

Data e koncertit që ishte vendosur dhe zbuluar kohë më parë, ishte 19 shtator, mirëpo për shkak të reshjeve të shiut data është shtyer për të premten, më saktë për 20 shtator.

Derisa ditët po afrojnë dhe shumë bileta janë shitur, Prive ka mësuar emrat e artistëve që do të performojnë në këtë koncert për ta nderuar karrierën e reperit.

Përveç Dhurata Dorës, në skenë do të ngjitet padyshim edhe 2po2 – reperi me të cilin ka lidhje familjare, Majk dhe Alban Skenderaj.

Ky është koncerti i parë i reperit kaq me rëndësi i mbajtur për herë të parë në sheshin Nënë Tereza në Tiranë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm