Shtyhet bashkëpunimi i Sonit me Skivin?!

By

Bashkëpunimi  në mes të reperit Skivi dhe këngëtares Soni Malaj ka kohë që është paralajmëruar.

Prive mëson se xhirimet e videoklipit kanë mbaruar e poashtu edhe montazhi por për disa arsye ky projekt është shtyer për pak ditë më vonë.

Gjithsesi Skivi e ka tejkaluar këtë produkt dhe për momentin po meret me këngën e  tij solo të cilën do ta publikoj para bashkëpunimit e që i bie brenda pak ditësh./Prive

Artikuj të ngjashëm