Shtëpisë së Linda Halimit i paska munguar edhe diçka (FOTO)

By

Ka kohë që Linda Halimi jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo dhe i dashuri i saj udhëtuan për në Amerikë për të jetuar bashkë dhe për të zhvilluar karrierën muzikore.

Pak muaj më parë, çifti mirëpriti në jetë një vajzë të cilës ia lanë emrin Kaimana. Pas saj, ata u kompletuan edhe me një shtëpi gjigante dhe njëkohësisht shumë luksoze.

Por asaj i paska munguar diçka – një studio muzikore meqenëse Linda është artiste.

Por kjo gjë tashmë po bëhet dhe këtë na e tregoi Linda përmes Instagramit.

“Studio në shtëpi po vjen”, ka shkruar ajo teksa brenda hapësirës veç shihen ato që duhen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm