Shtëpia më e re e parfumeve “Maison de Parfume”, sjellë zbritjen e parë

By

Shtëpia më e re e parfumeve në vend, Maison de Parfume në qendrën e sapo hapur tregtare në Prishtinë “Royal Mall”, ju pret me zbritje.

Në raftet e dyqanit, radhiten aprfumet më të famshme e më luksoze të botës dhe ju mund t’i merrni ato më lirë.

Çdo parfum që zgjidhni, nga parfumeritë më të njohura, ju vjen me 20% zbritje dhe kjo është oferta që ju duhet për të pasur aromën tuaj gjatë verës, e pse jo edhe gjatë tërë vitit.

“Maison de Parfum”, gjendet në qendrën tregtare Royal Mall në Rrugën B në Prishtinë, e për markat e parfumeve, mund të informoheni në artikullin më poshtë. /Prive.al

S’jeni të kompletuar pa parfum: Së shpejti parfumeria ekskluzive në Prishtinë

Artikuj të ngjashëm