Shtatzënia e Adelina Tahirit: Vëllai i këngëtares konfirmon zhvillimin (FOTO)

By

Javët që lamë pas u përfol një shtatzëni e mundshme e këngëtares Adelina Tahiri, zhvillim të cilin Prive e konfirmoi nga burime pranë çiftit të Shtunën e kaluar.

E nuk janë dashur më shumë se gjashtë ditë të plota që ky zhvillim të konfirmohet edhe nga vëllai i Adelinës, Edmondi.

Ky i fundit që për pak muaj merr epitetin e dajës duket se ka nisur goxha herët të bëhet gati për beben.

AI në rrjete sociale ka ndarë rrobat e para të blera për foshnjen të cilat normalisht, janë super luksoze, të markës Gucci.

Nga dizajni dhe ngjyrat, veshjet krijohet përshtypja që i përkasin djemve por kaq herët nuk mund të lëshohemi në konstatime mbi gjininë. 2018-ta do jetë vit goxha i veçantë për këngëtaren Tahiri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm