Shtatzënë sërish? – Flet Xhensila

By

Paraqitja në ditëlindjen e 30-të ka bërë që Xhenxsila Myrtezaj të jetë sërish në ballinat e mediave rozë.

Mediat aluduan se artistja po pret sërish fëmijë pasi në disa momente asaj i dukej pak barku i fryrë.

Kaq mjaftoi që rrjeti të shpërthente.

Megjithatë, Xhensila foli vet dhe tregoi nëse lajmi është i vërtetë tërthorazi.

’Filluan prapë, pu pu pu’, ka shkruar ajo duke lënë të kuptohet se nuk ka asgjë të vërtetë.

Shihni postimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm