Shtatzënë por Gjira i rikthehet muzikës, publikon këngë të re (VIDEO)

By

Gjira i është rikthyer muzikës pas një kohe të gjatë pa projekte të reja muzikore.

Këngëtarja e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të parë, ka publikuar një këngë të re në youtube e cila quhet “Aua”.

Projekti është vetëm me titra dhe ju mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm