Shtatë muajshe shtatzënë, Learta Jakupi realizon një foto sesion të bukur

By

Learta Jakupi tashmë ka bërë publike se është në pritje të ëmbël për të dytën herë dhe se po pret një vajzë.

Gjatë ditës së sotme ajo publikoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me një fustan të bardhë teksa me duar mban barkun e rrumbullakosur.

Në përshkrimin e fotografisë ajo shkruan, “32 javë shtatzënë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi)

Kujtojmë se së fundmi Learta ishte e ftuar në Prive, për të rrëfyer se si është një ditë e zakonshme. Mes rolit të nënës dhe rolit të udhëheqëses në sipërmarrjen e saj, ajo ndau me në shumë detaje interesante. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm