SHQIPTARJA ELENI FOUREIRA FILLON XHIRIMET PËR KLIPIN E RI

By

Këngëtarja shqiptare por shumë e suksesshme në Greqi Eleni Foureira ka filluar
xhirimet për videoklipin e saj më të ri.
Eleni, emri i vërtetë i të cilës është Entela Fureraj ka publikuar një fotografi ku ka
paralajmëruar këngën e saj më të re.
2014-ta ka qenë, vit i veçantë për Foureiran pasiqë ka realizuar remiksin e hitit
botëror “Tranquila” së bashku me autorin e saj J Balvin si dhe për të parën herë ka
pranuar origjinën e saj shqiptare.
Prive muaj më parë ka raportuar për karrierën e saj./Prive.al

eleni

Artikuj të ngjashëm