Shqiptarja, artistja më e mirë e vitit në MAD Video Music Awards 2015 (Video)

By

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira mbrëmë ka qenë prezente në eventin më të madh të muzikës greke, Mad VMA’s 2015.

Përpos performancës magjepëse në skenën e këtij program televiziv, ajo u nderua me dy çmime.

Videoklipi më i mirë në kategorinë ‘Dance’ dhe Artisti i Vitit nga selia e MAD TV në Qipro.

Një vit më parë Eleni solli remixin e këngës së njohur ‘Tranquila’ të cilën e këndoj së bashku me artistin e njohur ndërkombëtarisht J Balvin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm