SHQIPTARI, PROTAGONIST NË KLIPIN E RI TË DINO MERLIN!

By

Argjend Mamuti është mjaft aktiv në botën artit. Pas shumë projekteve që ka realizuar së fundmi ka qenë pjesë e klipit të ri të këngëtarit të njohur Dino Merlin.

Mamuti është protagonisti i klipit ‘Rane’ që është publikuar dje dhe po pëlqehet nga publiku.

Videoklipi i ri i Dino Merlin në të cilin  shfaqet edhe Argjendi, është xhiruar në Bosnje, Zvicër dhe Tajlandë.

Përpos në ‘Rane’, shumë shpejt Mamutin do e shohim edhe në disa projekte të reja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm