Shqiptarë bëhuni gati: Dua Lipa zbulon befasinë e rradhës

By

Tashmë kur numërimi prapa deri në koncertin e datës 9 Gusht në Gërmi ka filluar, këngëtarja nga Prishtina me famë botërore Dua Lipa ka zbuluar befasinë e rradhës.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Dua ka bërë të ditur se një ditë pas, ajo do të mbaj koncert edhe në Tiranë.

‘Jam shumë e emocionuar të ju njoftoj se do shtoj një tjetër datë sa jam në vendlindje Prishtinë /Kosovë pasiqë do ia mësyj Tiranës me 10 Gusht për një spektakël. Jam shumë gati, shpresoj të jeni edhe ju. Shihemi së shpejti Tiranë’ – është shprehur Dua.

Koncerti do nisë me fillim nga ora 20:00 në qendër të kryeqytetit shqiptar dhe do jetë i përkrahur edhe nga Bashkia. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm